Гра «Зірки» в Олександрії з юнаками місцевого футбольного клубу стала не першою в сезоні між цими командами, але першою, в якій наші земляки зазнали поразки.
Керівництво та вболівальники футбольного клубу «Зірка» вітають з Днем народження тренера команди Академії 2006 року народження Олексія Олексійовича Ярюхіна.
Свою чергову гру кропивницька «Зірка» провела на півдні України проти свого конкурента в боротьбі за 3-у сходинку турнірної таблиці – миколаївського ВАСТа.
Кропивницька «Зірка» давненько не грала проти суперників, які мають статус професіоналів. І хоч кременчуцький «Кремінь» веде боротьбу за виживання, але робить це в першій лізі разом з потужними колективами. Тож перевірити себе і свої можливості нашим футболістам, більшість з яких не грала проти таких суперників, було вкрай важливо.
Керівництво та вболівальники футбольного клубу «Зірка» вітають з Днем народження тренера команд Академії 2007 та 2011 років народження Дмитра Донченка.
| 21-06-2026 00:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | - | Зірка |
| 14-06-2026 10:00 | ||
![]() | ![]() | |
| Зірка | 3 : 1 | FC PROCRAFT |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 2 |
|
Інгул | 4 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 3 | 7 |
| 4 |
|
Зірка | 4 | 6 |
| 5 |
|
FC PROCRAFT | 4 | 5 |
| 6 |
|
ФК Долинська | 3 | 3 |
| 7 |
|
Новатор | 5 | 1 |