Футболісти академії «Зірки» U-17 провели 1 квітня на верхньому полі зі штучним покриттям товариську гру з однолітками зі СДЮШОР м. Черкаси.
Протягом двох таймів по 40 хвилин командам не вдалося виявити сильнішого. Територіальна перевага була на боці футболістів академії, які мали чотири реальні моменти для взяття воріт суперників, але реалізувати їм не вдалося жодного. Одного разу могли забити гості, та врешті рахунок так і не було відкрито.
У суботу, 4 квітня, футболісти «Зірки» U-17 візьмуть участь у чергових змаганнях. Цього дня обласна федерація футболу проведе «Кубок відкриття» міста Кіровограда серед аматорських команд. А вже 18 квітня домашньою грою проти дніпропетровського «Інтера», футбольна дружина Серія Тарана продовжить участь у вищому дивізіоні Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |