Став відомий календар матчів кропивницької «Зірки» в І етапі Ліги Парі-Матч у наступному сезоні 2017/18 років.
Виглядає він наступним чином:
І коло
1-й тур 16 липня*
«Карпати» (Львів) – «Зірка»
2-й тур 22 липня*
«Зірка» – «Олімпік» (Донецьк)
3-й тур 29 липня*
«Ворскла» (Полтава) – «Зірка»
4-й тур 5 серпня*
«Зірка» – «Верес» (Рівне)
5-й тур 12 серпня*
«Динамо» (Київ) – «Зірка»
6-й тур 19 серпня*
«Зірка» – «Зоря» (Луганськ)
7-й тур 26 серпня*
«Сталь» (Кам’янське) – «Зірка»
8-й тур 9 вересня*
«Зірка» - «Чорноморець» (Одеса)
9-й тур 16 вересня*
ФК «Маріуполь» - «Зірка»
10-й тур 23 вересня*
«Зірка» - «Шахтар» (Донецьк)
11-й тур 29 вересня*
ФК «Олександрія» - «Зірка»
ІІ коло
12-й тур 14 жовтня*
«Зірка» – «Карпати» (Львів)
13-й тур 21 жовтня*
«Олімпік» (Донецьк) – «Зірка»
14-й тур 29 жовтня*
«Зірка» – «Ворскла» (Полтава)
15-й тур 4 листопада*
«Верес» (Рівне) – «Зірка»
16-й тур 18 листопада*
«Зірка» – «Динамо» (Київ)
17-й тур 25 листопада*
«Зоря» (Луганськ) – «Зірка»
18-й тур 2 грудня*
«Зірка» – «Сталь» (Кам’янське)
19-й тур 9 грудня*
«Чорноморець» (Одеса) – «Зірка»
20-й тур 17 лютого*
«Зірка» – ФК «Маріуполь»
21-й тур 24 лютого*
«Шахтар» (Донецьк) – «Зірка»
22-й тур 3 березня*
«Зірка» – ФК «Олександрія»
* – базовий день туру
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |