Стали відомі дати та час початку матчів двох заключних турів Ліги Парі-Матч. У передостанньому поєдинку сезону кропивницька «Зірка» 27 травня вдома прийматиме кам’янську «Сталь», а в останньому матчі 31 травня гратиме на виїзді проти львівських «Карпат». Обидва матчі розпочнуться о 17:00.
Розклад решти ігор 31-го туру:
26 травня:
«Олімпік» (Донецьк) – ФК «Олександрія» – 19:00
«Чорноморець» (Одеса) – «Зоря» (Луганськ) – 19:00
«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 19:30.
27 травня:
«Волинь» (Луцьк) – «Карпати» (Львів) – 17:00
«Ворскла» (Полтава) – ФК «Дніпро» – 17:00.
Розклад решти матчів 32-го туру:
31 травня:
«Сталь» (Кам’янське) – «Ворскла» (Полтава) – 17:00
ФК «Дніпро» – «Волинь» (Луцьк) – 17:00
«Динамо» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса) – 19:00
«Зоря» (Луганськ) – «Олімпік» (Донецьк) – 19:00
ФК «Олександрія» – «Шахтар» (Донецьк) – 19:00.
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |