
Сьогодні футболісти «Зірки» разом із тренерським штабом відвідали комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради. Під час свого візиту, організованому спільно управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації, міжнародним благодійним фондом "Єлізавета" та керівництвом ФК «Зірка» вони взяли участь у спортивному святі «Ми за здоровий спосіб життя!».
В ході проведення заходу гравці поспілкувалися з дітьми, разом із ними позмагалися в естафетах, пограли у футбол. Насамкінець подарували сувенірну атрибутику ФК «Зірка» та запросили на завтрашню гру з ПФК «Суми». Нагадаємо, поєдинок розпочнеться о 17:00.
У свою чергу керівництво закладу нагородило футбольний клуб грамотою за участь у проведенні спортивного свята "Ми за здоровий спосіб життя". Вона стане гарною згадкою для всіх його учасників, адже позитивною енергетикою зарядилися і юні дітлахи і футболісти з тренерами, які залишили центр соціально-психологічної реабілітації дітей з піднесеним настроєм та масою отриманих позитивних емоцій.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |