У першості Кіровоградської області цього року виступають зовсім юні 12-річні футболісти Академії ФК «Зірка» під керівництвом Антона Антонова.
Перш за все, перед командою стоїть завдання отримати ігровий досвід, адже до змагань ДЮФЛ України ще доволі багато часу – ця команда стартує у всеукраїнських змаганнях лише восени 2023 року.
Після прикрої поразки у 1-му турі команда прогресує від гри до гри, не тільки у кількості переможних матчів та різниці забити і пропущених м’ячів, а насамперед у якості гри. По ходу змагального періоду були внесені корективи у навчально-тренувальному процесі, який спрямований на розвиток індивідуальних якостей наших футболістів.
Ось як виступили наші юнаки у зіграних матчах:
1 тур «Зірка» Кропивницький – «Шкети» Кропивницький – 2:4 (забиті м’ячі: Шикало Владислав, Рубан Руслан)
2 тур – вільна від гри
3 тур «Зірка» Кропивницький – «Аметист-2001» U-11 Олександрія – 5:1 (забиті м’ячі: Ткаченко Данило-3, Приходько Руслан, Євтушенко Кирил)
4 тур КДЮСШ Знам’янка – «Зірка» Кропивницький – 0:5 (забиті м’ячі: Ткаченко Данило-3, Кузнєцов Артем, Самосьєв Євгеній)
5 тур «Зірка» Кропивницький – КЗ КДЮСШ Бобринець – 7:0 (забиті м’ячі: Ткаченко Данило-6, Євтушенко Кирил)
Кращим бомбардиром всього турніру наразі є Данило Ткаченко на рахунку якого 12 забитих м’ячів.
Домашні ігри команди ви можете переглянути на офіційному каналі ФК «Зірка»:
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |