Вдалий старт «Зірки-2»
-
Четвер, 16 квітня 2015, 14:11
«Зірка-2» з перемоги розпочала своі виступи у 14 чемпіонаті міста Кіровограда з футболу в новому сезоні, здолавши учора, 15 квітня, "Буревісник". Гра проходила у рівній боротьбі. Щоразу, коли підопічні Вадима Бондаря виходили вперед, студенти факультету фізичного виховання під керівництвом Серія Собка відновлювали статус-кво. За дублерів "Зірки" спочатку забив Микола Рибалко. Вдруге нашу команду вивів уперед Роман Бочак, реалізувавши пенальті. Перемогу "Зірці-2" за п'ять хвилин до завершення матчу приніс влучний удар Сергія Керножицького зі стандарту - 3:2.
Матч 2-го туру команда Вадима Бондаря проведе 22 квітня проти УВД "Олімп".