Вже третій від початку нинішнього року турнір провела Академія футбольного клубу «Зірка». 24-26 березня на двох полях зі штучним покриттям однойменного стадіону тривала Відкрита першість академії серед юнаків 2003-2004 років народження.
За її нагороди вели боротьбу сім команд - «Зірка-2003», «Зірка-2004» (Кіровоград), «Аметист» (Олександрія), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Мрія» (Черкаси), «Олімп» (Христинівка, Черкаська обл.), «ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса). Всі вони зіграли між собою за коловою системою.
Для кіровоградських футболістів участь у турнірі дозволила набратися необхідного досвіду у боротьбі з сильними суперниками.
Переможцем турніру стали юні футболісти з Одеси, які виграли усі шість поєдинків. Друге місце посіли олександрійці, а третім призером стала команда з Кривого Рогу.
1 день - 24.03.2015 р.
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Олімп» (Христинівка) - 4:2
«ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) - «Мрія» (Черкаси) - 1:3
«Аметист» (Олександрія) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 7:2
«Зірка-2003» (Кіровоград) - «Зірка-2004» (Кіровоград) - 1:5
«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Мрія» (Черкаси) - 1:2
«Олімп» (Христинівка) - «ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) – 2:10
«Зірка-2003» (Кіровоград) - «Аметист» (Олександрія) - 1:3
2 день - 25.03.2015 р.
«ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) - «Зірка-2004» (Кіровоград) - 4:3
«Мрія» (Черкаси) - «Зірка-2003» (Кіровоград) - 5:1
«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Олімп» (Христинівка) - 3:2
«Аметист» (Олександрія) - «ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) – 2:4
«Зірка-2003» (Кіровоград) - «Олімп» (Христинівка) - 2:4
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 2:3
«Аметист» (Олександрія) - «Мрія» (Черкаси) - 0:0
3 день – 26.03.2015 р.
«ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) - «Зірка-2003» (Кіровоград) - 3:2
«Олімп» (Христинівка) - «Аметист» (Олександрія) - 1:2
«Зірка-2003» (Кіровоград) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 2:2
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Мрія» (Черкаси) - 2:4
«Кривбас» (Кривий Ріг) - «ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) – 1:5
«Аметист» (Олександрія) - «Зірка-2004» (Кіровоград) - 3:0
«Мрія» (Черкаси) - «Олімп» (Христинівка) - 3:3
Турнірна таблиця:
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М'ячі |
О |
1. |
«ДЮСШ №11 – Чорноморець» (Одеса) |
5 |
5 |
0 |
0 |
26-10=+16 |
18 |
2. |
«Аметист» (Олександрія) |
5 |
4 |
0 |
1 |
17-8=+9 |
12 |
3. |
«Кривбас» (Кривий Ріг) |
5 |
2 |
1 |
2 |
11-18=-7 |
7 |
4. |
«Зірка» (Кіровоград) (2004 р.н.) |
5 |
2 |
0 |
3 |
14-13=+1 |
6 |
5. |
«Олімп» (Христинівка) |
5 |
1 |
0 |
4 |
11-21=-10 |
3 |
6. |
«Зірка» (Кіровоград) (2003 р.н.) |
5 |
0 |
1 |
5 |
8-17=-9 |
1 |
п/к |
«Мрія» (Черкаси) |
* - команда "Мрія" (Черкаси) виступала поза конкурсом.
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |