В першій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги відбулися матчі 15-го туру.
«Зірка» (U-17) під керівництвом Сергія Тарана в Олександрії втратила два очки у протистоянні з місцевою командою «Олександрія-Аметист». «Зірка» (U-15) (тренер Андрій Антонов) святкувала перемогу над олександрійцями – 1:0. «Зірка» (U-16) та «Зірка» (U-14) ж у домашніх протистояннях із «Гірник-Спортом» здобули перемоги з однаковим рахунком 2:0.
В наступному турі, 1 травня, на команди «Зірка» (U-17) та «Зірка» (U-15) чекають і домашні матчі з командами ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ), а «Зірка» (U-16) і «Зірка» (U-14) зустрінуться з командами кіровоградського ДЮСШ-2.
15 тур. Вікова категорія U-17/16. 3 група
«Шахтар» (Кривий Ріг) – СДЮШОР «Космос» (Запоріжжя) - 3:1
«Зірка» (U-16) (Кіровоград) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) - 2:0
МДЮСШ (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-2 (Кіровоград) - 0:0
ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ) - 3:5
«Олександрія-Аметист» (Олександрія) – «Зірка» (U-17) (Кіровоград) - 1:1
МФК «Кремінь» (Кременчук) – «Обрій-Трубник» (Нікополь) - +:-
Турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М'ячi |
Очки |
1. |
МФК «Кремінь» (Кременчук) |
15 |
14 |
1 |
0 |
57-3=+54 |
43 |
2. |
«Шахтар» (Кривий Ріг) |
15 |
12 |
1 |
2 |
53-12=+41 |
37 |
3. |
«Зірка» (U-17) (Кіровоград) |
15 |
11 |
3 |
1 |
40-10=+30 |
36 |
4. |
«Зірка» (U-16) (Кіровоград) |
15 |
9 |
2 |
4 |
25-11=+14 |
29 |
5. |
«Олександрія-Аметист» (Олександрія) |
15 |
9 |
2 |
4 |
36-13=+23 |
29 |
6. |
СДЮШОР «Космос» (Запоріжжя) |
15 |
7 |
0 |
8 |
22-20=+2 |
21 |
7. |
МДЮСШ (Дніпропетровськ) |
15 |
3 |
7 |
5 |
15-22=-7 |
16 |
8. |
ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ) |
15 |
5 |
1 |
9 |
29-40=-11 |
16 |
9. |
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) |
15 |
4 |
1 |
10 |
14-35=-21 |
13 |
10. |
ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ) |
15 |
3 |
1 |
11 |
13-50=-37 |
10 |
11. |
ДЮСШ-2 (Кіровоград) |
15 |
2 |
3 |
10 |
11-28=-17 |
9 |
12. |
«Обрій-Трубник» (Нікополь) |
15 |
0 |
0 |
15 |
5-76=-71 |
0 |
15 тур. Вікова категорія U-15/14. 3 група
«Шахтар» (Кривий Ріг) – СДЮШОР «Космос» (Запоріжжя) - 1:3
«Зірка» (U-14) (Кіровоград) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) - 2:0
МДЮСШ (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-2 (Кіровоград) - 1:1
ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ) - 2:3
«Олександрія-Аметист» (Олександрія) – «Зірка» (U-15) (Кіровоград) - 0:1
МФК «Кремінь» (Кременчук) – «Обрій-Трубник» (Нікополь) - +:-
Турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М'ячi |
Очки |
1. |
«Зірка» (U-15) (Кіровоград) |
15 |
13 |
2 |
0 |
57-4=+53 |
41 |
2. |
«Шахтар» (Кривий Ріг) |
15 |
9 |
2 |
4 |
33-18=+15 |
29 |
3. |
МФК «Кремінь» (Кременчук) |
15 |
9 |
2 |
4 |
35-11=+24 |
29 |
4. |
СДЮШОР «Космос» (Запоріжжя) |
15 |
8 |
4 |
3 |
25-14=+11 |
28 |
5. |
ДЮСШ-2 (Кіровоград) |
15 |
8 |
3 |
4 |
24-14=+10 |
27 |
6. |
«Олександрія-Аметист» (Олександрія) |
15 |
6 |
3 |
6 |
18-23=-5 |
21 |
7. |
«Зірка» (U-14) (Кіровоград) |
15 |
4 |
4 |
7 |
12-19=-9 |
19 |
8. |
ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ) |
15 |
4 |
4 |
7 |
13-28=-15 |
16 |
9. |
«Обрій-Трубник» (Нікополь) |
15 |
4 |
2 |
9 |
13-36=-23 |
14 |
10. |
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) |
15 |
4 |
1 |
10 |
14-28=-14 |
13 |
11. |
ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ) |
15 |
3 |
2 |
10 |
15-40=-25 |
11 |
12. |
МДЮСШ (Дніпропетровськ) |
15 |
1 |
3 |
11 |
8-32=-24 |
6 |
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |