Юнацький турнір «Кубок Перемоги» серед юнаків 2003-2004 р.н.
(Україна. м. Кіровоград 3-4.05.2015 р.)
1 тур
Група «А»
«Зірка -2003» (Кіровоград) - ФК «Новоукраїнка» - 2:0
«Шкети» (Кіровоград) – СДЮСШОР №2 (Кіровоград) – 1:1
Група «Б»
«Юніор» (Кіровоград) - «Локомотив» (Гайворон) - 3:1
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Зірочка» (Кіровоград) - 7:0
2 тур
Група «А»
«Зірка-2003» (Кіровоград) - «Шкети» (Кіровоград) - 0:4
СДЮСШОР №2 (Кіровоград) – ФК «Новоукраїнка» - 6:0
Група «Б»
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Локомотив» (Гайворон) - 2:1
«Юніор» (Кіровоград) - «Зірочка» (Кіровоград) - 5:0
3 тур
Група «А»
СДЮСШОР №2 (Кіровоград) – «Зірка-2003» (Кіровоград) - 2:1
«Шкети» (Кіровоград) - ФК «Новоукраїнка» - +:-
Група «Б»
«Локомотив» (Гайворон) - «Зірочка» (Кіровоград) - 2:2
«Зірка-2004» (Кіровоград) - «Юніор» (Кіровоград) - 2:1
Турнірна таблиця група «А»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М'ячi |
Очки |
1. |
«Шкети» (Кіровоград) |
3 |
2 |
1 |
0 |
8-1=+7 |
7 |
2. |
СДЮСШОР №2 (Кіровоград) |
3 |
2 |
1 |
0 |
9-2=+7 |
7 |
3. |
«Зірка-2003» (Кіровоград) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-6=-3 |
3 |
4. |
ФК «Новоукраїнка» |
3 |
0 |
0 |
3 |
0-11=-11 |
0 |
Турнірна таблиця група «Б»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М'ячi |
Очки |
1. |
«Зірка-2004» (Кіровоград) |
3 |
3 |
0 |
0 |
11-2=+9 |
9 |
2. |
«Юніор» (Кіровоград) |
3 |
2 |
0 |
1 |
9-3=+6 |
6 |
3. |
«Локомотив» (Гайворон) |
3 |
0 |
1 |
2 |
4-7=-3 |
1 |
4. |
«Зірочка» (Кіровоград) |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-14=-12 |
1 |
Стикові ігри
Матч за 7-е місце: «Зірочка» (Кіровоград) - ФК «Новоукраїнка» - +:-
Матч за 5-е місце: «Локомотив» (Гайворон) - «Зірка-2003» (Кіровоград) - 0:0 (за пен. 3:1)
Матч за 3-є місце: «Юніор» (Кіровоград) - СДЮСШОР №2(Кіровоград) - +:-
Фінал: «Зірка-2004» (Кіровоград) - «Шкети» (Кіровоград) - 3:0
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |